Home Пројекти Образовање за права детета Кратак осврт на пројекат "Образовање за права детета"
Кратак осврт на пројекат "Образовање за права детета" PDF Štampa El. pošta
Napisao Valentina Puzic
nedelja, 20 oktobar 2019 22:42

Реализација пројекта "Образовање за права детета" у нашој школи почела је у септембру 2012. године уз подршку Друштва за заштиту деце и младих - Отворени клуб из Ниша и Песталоци дечје фондације из Швајцарске.

У пројекту учествује и ОШ "Стефан Немања" из Ниша, као и 8 школа из Србије: ОШ "Светозар Марковић" и "Јован Јовановић Змај" из Врања, ОШ "Чибуковачки партизани" и "Светозар Марковић" из Краљева, ОШ "Митрополит Михајло" из Сокобање и "Вук Караџић" из Књажевца и ОШ "Нада Матић" и "Краља Петра Другог" из Ужица.

Циљ пројекта је едукација ученика, наставника и родитеља о правима детета и праћење остваривања права ученика у школи.

Poslednje ažurirano nedelja, 20 oktobar 2019 22:48